Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD Ailesi Kahvaltıda Buluştu.

SASİAD Üyeleri Sapanca Kırkpınar'da Kahvaltıda Buluştu.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) üyeleri, Sapanca Kırkpınar'da düzenlenen keyifli bir kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı
SASİAD üyeleri, aileleriyle birlikte katıldıkları bu özel kahvaltı programında birbirleriyle daha yakından tanışma ve kaynaşma fırsatı buldular. Organizasyon, SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik'in liderliğinde gerçekleşti ve dernek üyeleri ile eski dönem başkanları bu özel buluşmada yer aldılar.

SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik programda yaptığı konuşmada; "Ailelerimiz bizim için çok kıymetli. Onların da birbiriyle kaynaşması adına bu kahvaltıyı organize ettik. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Bu ailenin bir araya gelerek birlik ve beraberliğini pekiştirmesini amaçlıyoruz. Bu birliktelik ve dayanışma örneği çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Programa katılan herkese teşekkür ederim."

SASİAD'ın Güçlü Dayanışması
Başkan Birlik, SASİAD'ın güçlü dayanışma ve birlik ruhuyla şehirlerine katkı sağlayacak projelere ve faaliyetlere büyük önem verdiklerini vurguladı. Bu tür organizasyonların devam edeceğini belirterek, "SASİAD, şehrimizin en eski ve köklü yerel sivil toplum kuruluşlarından biridir. Üyelerimizin sosyal ve ekonomik yaşamlarına katkı sağlayacak her türlü çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz." dedi.