Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD

SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik ve yönetimi üye işyerlerine destek ziyaretinde bulunarak sorunlarını dinledi.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ali Tamer Birlik ve yönetimi üye işyerlerine destek ziyaretinde bulunarak sorunlarını dinledi.

ÜRETİLEN ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALINDI

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik, Başkan Yardımcıları Suat Müçtehitzade, Şevket Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, Bülent Esmer, Ümit Karayaka, Murat Şimşeker, Emre Şendoğan ve Ceyhun Eser ile birlikte, Dastaş Demircioğlu Ağaç Sanayi A.Ş Genel Müdürü Cem Demircioğlu, Bayrak Ağaç A.Ş Genel Müdürü Gökhan Bayrak ve Karasu Mermer Ltd Şti Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Karakaş’ı yerinde ziyaret etti. Ziyarette, SASİAD yönetimine firma sahipleri tarafından faaliyetleri ve üretmiş oldukları ürünler hakkında bilgiler verildi.

AMACIMIZ ŞEHRE DEĞER KATMAK

SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik üye ziyaretleri planlaması kapsamında yapılan firma ziyaretlerinin üyeler arasında bir sinerji oluşturduğunu belirterek, "İşadamlarımızla istişarelerimiz çok önemli, amacımız üyelerimizle birlikte bu şehre değer katmak, bizde bu yönde ziyaretlere aralıksız devam ederek üyelerimizin görüş ve talepleri doğrultusunda çalışmalarına katkı sağlayacağız." dedi.