Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD’tan Muhasebeciler Odasına ziyaret.

“Hedefimiz ortak akılla çalışmalar yürütmek”

Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ümit Karayaka ve yönetimi, Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Erdinç Atalay’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Başkan Yardımcıları Ali Tamer Birlik, Şevket Çalışkan, Av. Yavuz Fidanoğlu ve Genel Sekreter Ferhat Ateş ile birlikte, yeni göreve seçilen Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdinç Atalay ve Yönetim Kurulu'na “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Başkan Karayaka ziyarette, İş dünyası için önemli bir konuma sahip alan muhasebeci ve mali müşavirlerimizin gayreti ve sarf etmiş oldukları çaba takdire şayandır. Bu önemli görevi ifa eden muhasebeci ve mali müşavirlerimizin temsilcisi olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile ortak akılla çalışmalar yürütüp sektör için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kurumlararası diyaloğun artması ve ortak çalışmalarımız konusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.

Yeni dönemin SSMMMO camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

SSMMMO Başkanı Erdinç Atalay ise SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ve yönetimine ziyareti için teşekkür ederek, kurumlararası iş birliğinin artarak devam edeceğini belirtti. 18.08.2022