Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD yönetiminden Ticaret Borsasına Ziyaret.

‘’SASİAD yönetiminden Ticaret Borsasına Ziyaret.’’

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve yönetimine “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen borsa organ seçimlerinin ardından göreve başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Yönetim Kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen SASİAD heyeti kurumsal iş birliğine vurgu yaptı.

Söz konusu ziyarete, SASİAD Başkan Vekili Şevket Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, Bülent Esmer, Ümit Karayaka, Murat Şimşeker, Gökhan Bayrak, Emre Şendoğan ve Genel Sekreter Ferhat Ateş katıldı.

Başkan Ali Tamer Birlik ziyarette; ''Ticaret Borsası yenilenen kadrosuyla çok daha iyi hizmetlerde bulunmaya devam edecektir. Yönetim Kurulu Başkanımız Mutsfa Genç ile yönetimini kutluyor, Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Şehrimizin gelişimi, iş dünyamızın yapacağı ortak fikir ve istişareli çalışmalarla mümkün olacaktır. Hepimizin ortak amacı Sakarya'ya hizmettir. Bu anlamda tüm STK'larımız ile kurumsal iş birliği içinde Şehrimize ve iş dünyamıza katkı sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.'' dedi.

Sakarya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı’nın da hazır bulunduğu ziyarette;  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Sakarya’daki tüm sanayici ve iş insanlarımız bizim için önemli. Yaptıkları yatırım ve istihdam alanları ile şehre katma değer yaratıyorlar. Tek gayemiz esnafı, sanayicisi, tüccarı, çiftçisi ile bu kenti daha ileriye taşımak. Bu anlamda, SASİAD ile ortak çalışma ve projelerde yer almaktan, birlikte üretip hizmet etmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti. 26.12.2022