Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
MIKASA MOOR SAKARYA’DA

Türkiye genelinde 34 şubesi bulunan Mikasa Moor, 35’inci şubesini Sakarya’da açtı.

İlimizdeki ilk şubesini Agora Avm’de  hizmete sunan Mıkasa Moor’un  açılışına, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Eşi Aylin Özer Coş, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Ak Parti Milletvekili Adayı Mustafa İsen, Ak Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, Sasiad Yönetim Kurulu Başkanı Onur Döver, Sasiad Başkan Vekili Bülent Esmer, Sasiad Başkan Yardımcısı Barış Kaşçı , Sasiad Yön. Krl. Üyesi Levent Bayraktar ve çok sayıda davetli katıldı.

İlimize bu şubeyi kazandıran Karayaka ailesi, Türkiye’de 35,  ilimizde de ilk mağaza  olan Mikasa Moor’u Sakarya’mıza kazandırdığımız için son derece mutluyuz. Şubemizde deneyimli ve dinamik bir ekibimiz var. Bu yüzden yeni başarılara imza atacağımızın garantisini ve güvenini veriyoruz. Emin adımlarla ilerlediğimizi görmek bizleri fazlasıyla  gururlandırmaktadır” dedi.

Pasifik Grup İthalat İhracat ve Turizm A.Ş.’ye bağlı olan ve ünlü ev dekorasyon markalarını bünyesinde barındıran Mıkasa Moor, Türkiye’de İstinyepark, Bağdat Caddesi Nişantaşı, Suadiye’ de mağazaları ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dünyanın ünlü firmalarını bir araya toplayan  özel tasarım ürünleriyle her kesime hitap eden bir marka. İtalya,Almanya gibi çeşitli Avrupa ülkelerinde de üretilen ürünler uzun ve detaylı bir tasarım çalışması sonucu raflardaki yerini almaya devam ediyor.