Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD üyelerinin yanında..

SASİAD üyelerinin yanında..

Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ümit Karayaka ve yönetimi, üye iş yerlerinde ziyaret ederek, pandemi süreci ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Genel Sekreter Ferhat Ateş ile birlikte Sandıkçılar Otomotiv Recai Sandıkçı, Asu Plastik Suat Müctehitzade ve Arge İnşaat Bilgehan Karamanı yerinde ziyaret ederek pandemi sürecindeki piyasaların durumunu değerlendirdi.

Başkan Karayaka ‘’iş dünyası olarak ekonomik ve toplumsal sıkıntılarla mücadele etmemiz gereken zor bir dönemden geçiyoruz. Sakarya ekonomisi ve iş dünyasının pandemi sürecini en az hasarla atlatması noktasında bizlere önemli bir sorumluluklar düşmektedir.  Dedi.

Pandemi sürecinde üyelerinin yanında olduğunu belirten Başkan karayaka; bu dönemde işadamlarımızla istişarelerimiz çok önemli, amacımız SASİAD üyelerimizle birlikte bu şehre değer katmak, bizde bu yönde ziyaretlere aralıksız devam ederek üyelerimizin görüş ve talepleri doğrultusunda çalışmalarına katkı sağlayacağız” dedi.