Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD Yönetimi Vali Karadeniz'i ziyaret etti.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetimi Sakarya'nın yeni Valisi Yaşar Karadeniz’i ziyaret etti.

Söz konusu ziyarete, SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik, Başkan Yardımcısı Suat Müçtehitzade, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, Ümit Karayaka, Murat Şimşeker, Gökhan Bayrak, Emrah Şendoğan ve Genel Sekreter Ferhat Ateş iştirak etti.

2023 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Sakarya Valiliği görevine getirilen Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret eden SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Başkan Birlik, Vali Karadeniz’e kabulünden dolayı teşekkür ederken, Sakarya ticareti ve ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluk projeleri üretmek, üyelerimizin birlik ve beraberliğini güçlendirmek için çalışıyoruz. Ülkemiz ve şehrimizin yararına olan her türlü çalışmanın içinde görev almaya da hazırız" dedi.

Vali Yaşar Karadeniz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “SASİAD’ın üretim ve istihdama katkı sağlamak adına yaptığı gönüllülük esasına dayalı başarılı çalışmaların devamını diliyorum. Hep birlikte el birliği ile Sakarya’yı bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak için çalışacağız. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Dedi. 25.09.2023