Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD ve ARSİADER yöneticileri buluştu.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Arifiye Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Yeter ve yönetim kurulunu makamında ağırladı.

Arifiye’deki esnaf, sanayici ve işadamları arasında ticareti geliştirmeyi ve bununla beraber de ilçeye ekonomik ve sosyal anlamda canlılık kazandırmayı hedeflediklerini belirten ARSİADER Başkanı Fatih Yeter, “Amacımız ilçemizde ticaret adına güzel işler yapmak. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmek aynı zamanda desteklenmek istiyoruz. Hepimiz ilimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. SASİAD ile yapılabilecek ortak çalışmalarda yer almak istediğimizi belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

HEDEF ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI
SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ise ‘’Şehrin geleceği ve büyümesi için birlik ve beraberliğin sürekliliğine ihtiyaç var. Bizler, iş dünyası olarak zor şartlar altında çalışarak, üretmeye, istihdama ve şehir ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Pandemi sürecinde STK’lar olarak iş dünyasının sorunlarıyla ilgili sürekli istişare halindeyiz. Amacımız SASİAD üyelerimizle birlikte bu şehre değer katmak, bizlerde çalışmalarımızı bu yönde hızlandırarak devam ediyoruz.

BAŞARI DİLEDİ
SASİAD olarak birlikte çalışmaya önem verdiğini aktaran Karayaka, “Biz başarıyı ve bereketi, birlik ve istişarede görüyor ve Sakarya’mızı ekonomik hedeflerine hep birlikte ulaştıracağımıza inanıyoruz. Bu anlamda, Arifiye ilçemizde güzel işler yapan ARSİADER yönetimine ziyareti için teşekkür ediyor, birlikte yapacağımız ortak çalışmalarda başarılar diliyorum.’’ diye konuştu. Ziyarete; ARSİADER Fatih Fahri Yeter, Başkan Yardımcıları Orhan Tay, Serkan Çakır, Hukuk İşleri Komisyon Başkanı Fatih Yeşilyurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Dayıoğlu, Kürşat Köş ve Ahmet Yıldız katılırken, SASİAD’ın ev sahipliğinde Başkan Ümit Karayaka, Başkan Yardımcıları Ali Tamer Birlik, Suat Müçtehidzade, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıdvan Elturan, Erdal Zafer Başer ve Genel Sekreter Ferhat Ateş hazır bulundu.