Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar

 

 

SASİAD’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ FATİH KAYA’YA ZİYARET

SASİAD’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ FATİH KAYA’YA ZİYARET
Yeni yönetim seçilmesinin ardından SASİAD’ ın şehirdeki ziyaretleri devam ediyor.
Sakarya Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ümit Karayaka beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya göreve geldikten sonraki çalışmalarını anlatırken “Özellikle son bir yılda tüm birimlerle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar ve operasyonlarla büyük başarılar elde ettik ve suç oranında ciddi bir düşüş oldu. Bu da bizleri çok memnun etti” dedi.
SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ise “Sakarya’ya yaptıkları önemli hizmetlerden dolayı başta Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm emniyet teşkilatına minnettarız. Bizler işyerimizde huzurla çalışıp, dışarıda rahat dolaşıyor ve evimizde güvenle yaşıyorsak bunun sebebi emniyet müdürlüğü personelinin çaba ve fedakarlığıdır. Toplumun en büyük önceliği huzurdur bunu sağladığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca bugün burada gördüğümüz ilgi, alaka, samimi ve güzel ortam bizim için çok değerli. Biz de derneğimizde sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız ” dedi.
#SASİAD54 #EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ #ZİYARET