Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD, MAKEDON HEYETİ AĞIRLADI.

Makedonya - Novaci Belediye Başkanı Stevche Stevanovski ve beraberindeki heyet, Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneğini ziyaret ederek, Başkan Ümit Karayaka ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.


Ziyarette, Makedonya’daki ticaret imkanları ve Novaci’de 17.26 hektar üzerine kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili sunum gerçekleşti.

Novaci Belediye Başkanı Stevche Stevanovski, iki ülke arasındaki Ticaret hacminin gelişmesi için karşılıklı güven ortamının daha da güçlendirilmesi ve işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla, Sanayicileri ve işadamlarını bölgemizde yatırım yapmaya davet ediyoruz. Ziyaretimizde bu diyaloğu sağlayacağımıza olan inancımız gereği, toplantımızı önemsiyoruz. Dedi.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Mekadonya heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “SASİAD olarak, bölgedeki yatırım alanlarını yerinde görmek ve yeni pazarları keşfetmek amacıyla kısa zamanda Mekadonya ya ziyaret programı yapmak istedikleri belirtti. Başkan Karayaka, Makedonya heyetine
ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Programa; SASİAD geçmiş dönem başkanı Bülent Esmer, SASİAD Başkan Yardımcısı Şevket Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdal Zafer Başer, Ceyhun Eser, Suat Kayaalp, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve SATSO Meclis Üyesi Behlül Bayrak katıldı.