Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
Tek Ses Olmalıyız.!

SATSO Yönetimi SASİAD'ı ziyaret etti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden oluşan heyet Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Doğan Çatalbaş ve Genel Sekreter Teyfik Öztürk iştirak ederken ev sahibi olarak da SASİAD Yönetim Kurulu Ümit Karayaka, Başkan Yardımcısı Ali Tamer Birlik, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Şimşeker, Şevket Çalışkan, Sercan Kaldan, Zafer Şükür, Ceyhun Eser ve Genel Sekreter Ferhat Ateş hazır bulundular.

Ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, Sakarya’nın dinamikleri olarak ortak vizyon çerçevesinde çalışmalarına devam ettiklerini belirterek şunları dile getirdi; “SATSO olarak konu Sakarya olduğunda işbirliğinden, istişareden ve akıl birliğinden yanayız. Şehrimizin gelişiminde, sorunlarının çözülmesinde SASİAD gibi iş dünyasını temsil eden ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşlarının işbirliğine her zaman ihtiyacımız var. Şehrimiz iş dünyası ve özellikle de hizmet sektörümüz pandemi nedeniyle zor günler geçiriyor. Bizler bu gibi sorunların çevresinde tek ses olup iş dünyamızın arkasında durmaya devam etmeliyiz. Odamız öncülüğünde oluşturulan 2030 Stratejik Plan Vizyonu etrafında birleşerek şehre hizmet etmek anlamında aynı sorumluluğa sahibiz. Gelecekte Sakarya’yı nerede görmek istiyorsak o hedef için çalışmaya devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirdiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Tüm dünya gibi şehrimiz de bir salgın sürecinde ciddi sınav veriyor. İş dünyamız ve özellikle de hizmet sektörü için mücadele daha da çetin geçiyor. SATSO başta olmak üzere şehrimizdeki tüm mesleki tabanlı STK’lar aynı amaç ile faaliyetlerini yürütüyorlar. SASİAD olarak bizler de şehrimizin içinde bulunduğu bu zor durumda iş dünyamızın yanında olmaya, problemlerini çözmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda şehrimize yeni yatırımlar gelmesi için de ciddi mesai harcıyoruz. SATSO’nun işbirliği, desteği ve yaptıkları bizler için çok önemli. Odak noktamız Sakarya ve bu yolda tüm görev ile sorumluluğa her zaman hazırız.” dedi.