Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
SASİAD'tan üyelerine indirim protokolü..

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği, üye firmaların otomobil araçlarının bakımına yönelik Öztürkler Otopratik ile protokol imzaladı. Protokolle SASİAD üyelerine özel indirimler sağlanacak.

 

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneğinde yapılan programa SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Başkan Vekili Ali Tamer Birlik ve Öztürkler Otopratik firması sahibi Ahmetn Öztürk Hacıeyüpoğlu katılım sağladı.

 

İndirimli Hizmet Protokolü imzalarının atıldığı toplantıda konuşan SASİAD Başkanı Ümit Karayaka, “Üyelerimize verdiğimiz sektörel hizmetlerin yanı sıra sosyal hayatlarını kolaylaştırmak adına ilimizde bulunan sektöründe deneyimli kurum ve kuruluşlarla, ayrıcalıklı hizmet almalarına yönelik bazı anlaşmalar yapıyoruz. Daha önce eğitim ve sağlık sektöründe yapmış olduğumuz anlaşmalara ilave olarak bu seferde üyelerimizin otomobil araçlarına yönelik Öztürkler Otopratik ile yaptığımız özel indirimli hizmet protokolünü yürürlüğe koyduk.” dedi.

 

Öztürkler Otopratik firma Genel Müdürü Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu ise “SASİAD üyesi firmaların araç bakımlarına yönelik uygulanacak indirim anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. 2022 yılı için uygulanacak işbirliği ve indirim protokolüne göre, SASİAD üyesi firmaların otomobil araçlarının periyodik bakım işçiliği, motor yağı, yedek parça ve oto lastik hizmetleri ile ücretsiz check-up gibi indirimlerinden faydalanacaktır. Dedi

 

 

Saygılarımızla

Ferhat ATEŞ
Genel Sekreter