Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Uluslararası fuar programımız için tercihiniz ?

Sonuçlar
Toyota Boshoku Başkan Yardımcısı Konak SASİAD'la buluştu.

Toyota Boshoku Türkiye Başkan Yardımcısı Hakan Konak, SASİAD üyeleriyle bir araya gelerek iş dünyasından dikkate alınması gerekin hususlar hakkında bilgilendirmede bulundu. Konak, dünyayı bir otobana benzeterek, "Yol ayrımlarını, kavşakları ve tabelaları iyi okumalıyız" dedi.

 

Toyota Boshoku Türkiye Başkan Yardımcısı Hakan Konak ‘’İş Dünyası Nasıl Değişiyor’’ konulu konferansta SASİAD üyeleri ile bir araya geldi. Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen toplantıya, SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, SASİAD Onursal Başkanı İsmet Çalışkan, Sakarya GİAD Başkanı Zafer Bekdemir ve SASİAD üyeleri katıldı.


ORTA VADEDE STRATEJİK PLAN

Konferansta ‘Çalışma hayatının geleceği, Dünyadaki mega trendler, orta vadede stratejik plan ve Sürdürülebilirlik konularında katılımcılarına bilgiler veren Hakan Konak, "Bugün ki  yetkinlikleriniz, artık düşmanınız olabilir. Örneğin; çok iyi bir egzoz tamircisi olabilirsiniz, fakat elektrikli araçlarda bu bilginiz hiçbir işe yaramaz." dedi.

GELECEK İYİ OKUNMALI

Aynı zamanda TAYSAD - Türkiye Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Hakan Konak; Dünyanın ilerleyişinin eskisi gibi düz bir otobandan, karmaşık kavşakları olan bir yola dönüştüğünü, önümüze çıkan yol ayrımlarındaki tabelaları iyi okumamız, kısa ve orta vadeli planlarımızı sık sık gözden geçirerek, ana hedefimizden sapmadan ilerlememiz gerektiğini belirtti. Konferans sonunda, SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ve Onursal Başkan İsmet Çalışkan programa katılımlarından dolayı Toyota Boshoku Türkiye Başkan Yardımcısı Hakan Konak’a teşekkür ederek, hediye takdiminde bulundu.